Novinky na tomto webu

S narůstajícím rozsahem stránek se ztrácí přehled o přidaných nových článcích či změnách stávajících. Aby návštěvníci nemuseli vždy procházet celý web, vytvořil jsem tuto stránku, která bude zachycovat změny na webu a po kliknutí na datum se vždy dostanete přímo k aktuálnímu článku. Jednotlivé informace jsou řazeny chronologicky od nejaktuálnější ke starším.
V případě dotazu autorovi těchto stránek se vždy ujistěte, že na webu nelze nalézt řešení vašeho problému. Děkuji.
Důležité upozornění pro provozovatele meteorologických stanic s programem Cumulus:
Nedovolte, aby váš počítač přešel do pohotovostního režimu, když Cumulus běží!
Více viz poznámky k programu.

15.05.2021   Přeložený program Cumulus MX ve verzi 3.10.5 (sest. 3122) je včetně stručného návodu a PHP šablon (Weather Blues) k dispozici pro pokročilé uživatele. Bez potřebných znalostí programu a zkušeností s PHP stránkami se do změn sami nepouštějte.

07.03.2021   Byly vydány další aktualizace programu Cumulus MX, které přinášejí nový způsob přenosu dat na web. Proto jsou i základní šablony jiné a tuto aktualizaci na stávající web nelze použít. Podrobnosti najdete na odkazované stránce.

01.03.2021   K dnešnímu dni jsem ukončil podporu původní verze programu Cumulus 1, proto se na mne s dotazy k této verzi programu již neobracejte. Vše podstatné lze najít na mých stránkách o této verzi. Současně byl zastaven přenos dat na původní stránky a bylo na úvodní stránku vloženo automatické přesměrování na nové stránky.

13.12.2020   Postupné úpravy definitivní verze webových stránek založené na datech z programu Cumulus MX.

20.06.2020   Spuštěna verze webových stránek založená na datech z programu Cumulus MX.

05.06.2020   Popis programu Cumulus MX a základní informace k jeho nové instalaci nebo přechodu z dřívější verze Cumulus 1 je k dispozici na uvedeném odkazu.

Poslední aktualizace stránky: 22.05.2021 15:25 hod.